| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 2.70 inci |
| Piksel | Titik 128×64 |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 61.41×30.69 mm |
| Saiz Panel | 73×40.24×2.0 mm |
| Warna | Putih/Biru/Kuning |
| Kecerahan | 50 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI Selari/I²C/4-wayar |
| Kewajipan | 1/64 |
| Nombor Pin | 30 |
| IC Pemacu | SSD1327 |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 ialah paparan OLED Grafik COG 2.70”, diperbuat daripada resolusi 128x64 piksel. Modul paparan OLED ini mempunyai dimensi garis luar 73×40.24×2.0 mm dan saiz AA 61.41×30.69 mm.
Modul ini terbina dalam dengan IC pengawal SSD1327; ia boleh disokong antara muka selari, SPI 4-baris dan I²C; voltan bekalan logik ialah 3.0V (nilai tipikal), 1/64 tugas pemanduan.
X270-2864ASWHG03-C30 ialah paparan OLED struktur COG, modul OLED ini sesuai untuk aplikasi rumah pintar, instrumen pegang tangan, peranti teknologi pintar, automotif, Instrumentasi, instrumen perubatan, dan sebagainya.
Modul OLED boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +70℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 80 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.
Modul paparan OLED titik matriks 128x64 2.70 inci! Skrin canggih ini memberikan prestasi yang tiada tandingan dan ciri-ciri inovatif.
Direkayasa dengan mengambil kira kecekapan ruang, faktor bentuk 2.70 inci membolehkan penyepaduan lancar ke dalam peranti padat sambil mengekalkan ketepatan visual yang luar biasa. Ketumpatan piksel 128x64 menjamin imej yang tajam dan persembahan kandungan yang mudah dibaca, sekali gus meningkatkan interaksi pengguna melalui kejelasan grafik yang unggul.
Memanfaatkan teknologi OLED generasi akan datang, modul ini mencapai parameter visual yang luar biasa termasuk nisbah kontras tak terhingga, pembiakan warna sebenar dan sudut pandangan ultra lebar 170°. Struktur piksel pemancar kendiri membolehkan tahap hitam yang sempurna dan penggunaan kuasa yang lebih rendah berbanding penyelesaian LCD konvensional.
Penyelesaian OLED 128x64 yang serba boleh ini mentakrifkan semula teknologi paparan padat, menggabungkan reka bentuk ergonomik dengan kecemerlangan kejuruteraan. Seni bina adaptifnya menyokong pembangunan perisian tegar tersuai dan konfigurasi lampu latar, menjadikannya sama sesuai untuk prototaip elektronik pengguna dan penyepaduan produk komersial. Raikan komunikasi visual peringkat seterusnya dengan inovasi OLED premium kami.