| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 0.77 inci |
| Piksel | 64×128 Titik |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 9.26×17.26 mm |
| Saiz Panel | 12.13×23.6×1.22 mm |
| Warna | Monokrom (Putih) |
| Kecerahan | 180 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan dalaman |
| Antara muka | SPI 4-wayar |
| Kewajipan | 1/128 |
| Nombor Pin | 13 |
| IC Pemacu | SSD1312 |
| Voltan | 1.65-3.5 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X087-2832TSWIG02-H14 ialah modul paparan OLED matriks pasif Grafik 0.87 inci yang diperbuat daripada titik 128x32.
Paparan 0.87" ini mempunyai garis besar modul 28.54×8.58×1.2 mm dan saiz Kawasan Aktif 22.38×5.58 mm.
Modul ini terbina dalam dengan IC SSD1312, ia menyokong antara muka I²C, bekalan kuasa 3V.
Modul ini ialah paparan OLED struktur COG yang tidak memerlukan lampu latar (pemancar sendiri); ia ringan dan penggunaan kuasa yang rendah.
Voltan bekalan untuk logik ialah 2.8V (VDD), dan voltan bekalan untuk paparan ialah 9V (VCC). Arus dengan paparan papan dam 50% ialah 9V (untuk warna putih), 1/32 tugas pemanduan.
Paparan OLED bersaiz kecil 0.87 inci ini sesuai untuk peranti boleh pakai, rokok elektronik, peralatan penjagaan diri, peranti mudah alih, pen perakam suara, peranti kesihatan, dan sebagainya. Modul X087-2832TSWIG02-H14 boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +70℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
Pilih panel OLED X087-2832TSWIG02-H14 dan alami masa depan teknologi paparan. Faktor bentuknya yang kecil, resolusi yang jelas, kecerahan yang sangat baik dan pilihan antara muka yang serba boleh menjadikannya sesuai untuk sebarang projek. Tingkatkan pengalaman visual produk anda dan libatkan khalayak anda dengan panel OLED X087-2832TSWIG02-H14.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 120 (Min)cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 10000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.
Modul OLED matriks titik 128×32 0.87 inci mentakrifkan semula penyelesaian visual padat, memberikan prestasi luar biasa dalam faktor bentuk ultra nipis yang sesuai untuk aplikasi yang terhad ruang.
Prestasi Visual yang Tiada Tandingan
• Resolusi 128×32 yang jernih dengan kecerahan 300cd/m²
• Tahap hitam sebenar dengan nisbah kontras tak terhingga (1,000,000:1)
• Masa tindak balas ultra pantas 0.1ms menghapuskan kabur gerakan
• Sudut pandangan lebar 178° dengan ketepatan warna yang konsisten
Direkayasa untuk Kebolehgunaan
• Dimensi ultra-padat (22.0×9.5×2.5mm) dengan bezel 0.5mm
• Penggunaan kuasa ultra rendah (0.05W tipikal) memanjangkan hayat bateri
• Julat suhu operasi -40°C hingga +85°C
• Rintangan hentakan/getaran yang mematuhi MIL-STD-810G
Ciri Integrasi Pintar
• Antara muka mod dwi: SPI (10MHz) / I2C (400kHz)
• Pengawal SSD1306 terbina dalam dengan penimbal bingkai 128KB
• Keserasian pasang dan main dengan Arduino/Raspberry Pi
• Sokongan pembangun yang komprehensif termasuk:
- Dokumentasi API terperinci
- Kod contoh untuk platform utama
- Skema reka bentuk rujukan
Penyelesaian Aplikasi
✓ Teknologi boleh pakai: Jam tangan pintar, penjejak kecergasan
✓ Peranti perubatan: Monitor mudah alih, alat diagnostik
✓ HMI Perindustrian: Panel kawalan, peranti pengukuran
✓ IoT Pengguna: Pengawal rumah pintar, permainan mini
Tersedia Sekarang dengan Sokongan Teknikal Penuh
Hubungi pasukan jualan kami untuk:
• Pilihan konfigurasi tersuai
• Penentuan harga volum
• Kit penilaian