| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.54 inci |
| Piksel | 64×128 Titik |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 17.51×35.04 mm |
| Saiz Panel | 21.51×42.54×1.45 mm |
| Warna | Putih |
| Kecerahan | 70 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI I²C/4-wayar |
| Kewajipan | 1/64 |
| Nombor Pin | 13 |
| IC Pemacu | SSD1317 |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
Modul Paparan OLED Grafik X154-6428TSWXG01-H13 1.54 inci
Spesifikasi Teknikal:
Ciri-ciri Utama:
Aplikasi:
Kelebihan Prestasi:
Modul OLED X154-6428TSWXG01-H13 kami memberikan:
Mengapa Memilih Modul Ini?
Jurutera dan pereka memilih paparan OLED ini kerana:
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 95 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 10000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.