| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.46 inci |
| Piksel | 80×160 Titik |
| Arah Pandangan | SEMUA Ulasan |
| Kawasan Aktif (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Saiz Panel | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 350 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI 4 Baris |
| Nombor Pin | 13 |
| IC Pemacu | GC9107 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED PUTIH |
| Voltan | -0.3~4.6 V |
| Berat | 1.1 |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 ialah modul IPS TFT-LCD 1.46 inci yang menampilkan resolusi 80x160 piksel. Menggunakan teknologi IPS (In-Plane Switching) sudut pandangan lebar, ia menawarkan kualiti imej yang konsisten merentasi sudut pandangan 80 darjah (kiri/kanan/atas/bawah), memberikan warna yang terang, tepu dan semula jadi.
Paparan ini menyokong pelbagai antara muka (SPI, MCU, RGB) untuk penyepaduan yang fleksibel. Dengan tahap kecerahan tinggi 350 cd/m², ia memastikan keterlihatan yang sangat baik walaupun di bawah pencahayaan ambien yang terang. Prestasi dipacu oleh **IC pemacu GC9107** yang canggih, menjamin operasi yang lancar dan cekap.
Spesifikasi Utama:
Nisbah Kontras: 800:1
Nisbah Aspek: 3:4 (Biasa)
Voltan Bekalan Analog: -0.3V hingga 4.6V (Tipikal 2.8V)
Suhu Operasi: -20°C hingga +70°C
Suhu Penyimpanan: -30°C hingga +80°C