| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.47 inci |
| Piksel | 172×320 Titik |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Saiz Panel | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 350 (Min)cd/m² |
| Antara muka | QSP/MCU |
| Nombor Pin | 8 |
| IC Pemacu | GC9307 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED PUTIH |
| Voltan | -0.3~4.6 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 ialah modul IPS TFT-LCD 1.47 inci yang menampilkan resolusi tinggi 172x320 piksel. Dilengkapi dengan teknologi IPS (In-Plane Switching) sudut pandangan lebar, ia memberikan imej yang konsisten dan berkualiti tinggi dengan warna yang terang, tepu dan semula jadi merentasi sudut pandangan 80 darjah (kiri/kanan/atas/bawah).
Paparan ini menyokong pelbagai antara muka, termasuk SPI, untuk penyepaduan sistem yang fleksibel. Kecerahannya yang tinggi iaitu 350 cd/m² memastikan keterlihatan yang sangat baik walaupun dalam cahaya ambien yang terang. Prestasi dipacu oleh IC pemacu GC9307 yang canggih, membolehkan operasi yang lancar dan cekap.
Spesifikasi Utama:
Nisbah Kontras: 1500:1
Nisbah Aspek: 3:4 (Biasa)
Voltan Bekalan Analog: -0.3V hingga 4.6V (Tipikal 2.8V)
Suhu Operasi:-20°C hingga +70°C
Suhu Penyimpanan: -30°C hingga +80°C