| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 0.66 inci |
| Piksel | Titik 64x48 |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 13.42×10.06 mm |
| Saiz Panel | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Warna | Monokrom (Putih) |
| Kecerahan | 80 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan dalaman |
| Antara muka | Selari/ I²C/4-wayarSPI |
| Kewajipan | 1/48 |
| Nombor Pin | 28 |
| IC Pemacu | SSD1315 |
| Voltan | 1.65-3.5 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
Modul N066-6448TSWPG03-H28 ialah paparan OLED COG gred pengguna, bersaiz pepenjuru 0.66 inci, diperbuat daripada resolusi 64x48 titik. Modul OLED ini terbina dalam dengan IC SSD1315; ia menyokong antara muka Selari/I²C/4-wayarSPI; voltan bekalan untuk logik ialah 2.8V (VDD), dan voltan bekalan untuk paparan ialah 7.5V (VCC). Arus dengan paparan papan dam 50% ialah 7.25V (untuk warna putih), tugas pemacu 1/48. Modul N066-6448TSWPG03-H28 menyokong bekalan Pam Cas dalaman dan bekalan VCC luaran.
Modul ini sesuai untuk peranti boleh pakai, peranti mudah alih, dan sebagainya. Ia boleh dikendalikan pada suhu dari –40℃ hingga +85℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 430 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.