| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 0.63 inci |
| Piksel | Titik 120x28 |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 15.58×3.62 mm |
| Saiz Panel | 21.54×6.62×1.22 mm |
| Warna | Monokrom (Putih) |
| Kecerahan | 220 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan dalaman |
| Antara muka | I²C |
| Kewajipan | 1/28 |
| Nombor Pin | 14 |
| IC Pemacu | SSD1312 |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 hanya berukuran 0.63 inci, menyediakan penyelesaian yang padat dan versatil untuk keperluan paparan anda. Modul ini mempunyai resolusi piksel 120x28 titik dan kecerahan sehingga 270 cd/m², memastikan imej yang jelas dan terang. Saiz AA 15.58×3.62mm dan garisan keseluruhan 21.54×6.62×1.22mm memudahkan untuk disepadukan ke dalam pelbagai peranti dan sistem elektronik. Paparan OLED kecil 120x28 0.63 inci ini sesuai untuk peranti boleh pakai, Rokok Elektronik, peranti mudah alih, peralatan penjagaan diri, pen perakam suara, peranti kesihatan, dan sebagainya.
Salah satu ciri utama modul paparan OLED kami ialah antara muka I²C berkualiti tinggi, yang membolehkan komunikasi dan kawalan yang lancar. Ini memastikan operasi yang lancar dan penyepaduan yang mudah ke dalam persediaan sedia ada anda. Di samping itu, modul paparan dilengkapi dengan IC pemacu SSD1312, yang seterusnya meningkatkan prestasi dan kebolehpercayaan modul paparan.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 270 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.