| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 3.12 inci |
| Piksel | Titik 256×64 |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Saiz Panel | 88×27.8×2.0 mm |
| Warna | Putih/Biru/Kuning |
| Kecerahan | 60 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI Selari/4-wayar |
| Kewajipan | 1/64 |
| Nombor Pin | 30 |
| IC Pemacu | SSD1322UR1(COF) |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 ialah paparan OLED Grafik 3.12”, diperbuat daripada resolusi 256×64 piksel.
Modul paparan OLED ini mempunyai dimensi garis luar 88×27.8×2.0 mm dan saiz AA 76.78×19.18 mm;
Modul ini terbina dalam dengan IC pengawal SSD1322UR1(COF); ia boleh disokong antara muka selari, SPI 4-baris dan I²C; voltan bekalan logik ialah 2.5V (nilai tipikal), 1/64 tugas pemanduan.
X312-5664ASWDF01-C30 ialah paparan OLED struktur COF, modul OLED ini sesuai untuk aplikasi perubatan, panel kawalan, mesin daftar keluar kendiri, mesin tiket, meter parkir, dan sebagainya.
Modul OLED boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +85℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
Dengan modul PMOLED X312-5664ASWDF01-C30 dan ciri-ciri canggihnya, pelanggan boleh mendapatkan pengalaman visual yang unggul.
Keserasiannya dengan IC pemacu SSD1322 memastikan fungsi dan prestasi yang optimum.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. Akan membawakan anda penyelesaian paparan canggih untuk mempertingkatkan produk anda dan pengalaman pengguna.
Percayakan kami untuk memenuhi semua keperluan modul OLED anda dan biarkan kepakaran kami memacu kejayaan anda.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 80 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.