| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 0.96 inci |
| Piksel | Titik 128×64 |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 21.744×11.204 mm |
| Saiz Panel | 26.70×19.26×1.45 mm |
| Warna | Monokrom (Putih/Biru/Y&B) |
| Kecerahan | 80 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan dalaman |
| Antara muka | SPI/I²C Selari/4-wayar |
| Kewajipan | 1/64 |
| Nombor Pin | 30 |
| IC Pemacu | SSD1315 |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWAG01-H30 ialah paparan OLED kecil yang popular yang diperbuat daripada 128x64 piksel, saiz pepenjuru 0.96 inci, modul ini terbina dalam dengan IC pengawal SSD1315; ia menyokong antara muka SPI/I²C Selari/4-wayar dan mempunyai 30 pin.
Bekalan kuasa 3V. Modul Paparan OLED ialah paparan OLED struktur COG yang tidak memerlukan lampu latar (pemancar sendiri); voltan bekalan untuk logik ialah 2.8V (VDD), dan voltan bekalan untuk paparan ialah 9V (VCC).
Arus dengan paparan papan dam 50% ialah 7.25V (untuk warna putih), 1/64 tugas pemanduan.
X096-2864KSWAG01-H30 sesuai untuk aplikasi rumah pintar, POS kewangan, peranti teknologi pintar, instrumen perubatan, dan sebagainya.
Modul ini boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +85℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 80(min) cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah;
X096-2864KSWAG01-H30 ialah paparan OLED kecil yang popular yang diperbuat daripada 128x64 piksel, saiz pepenjuru 0.96 inci, modul ini terbina dalam dengan IC pengawal SSD1315; ia menyokong antara muka SPI/I²C Selari/4-wayar dan mempunyai 30 pin.
Memperkenalkan produk terbaru kami, skrin modul paparan OLED titik 128x64 kecil bersaiz 0.96 inci. Teknologi canggih ini direka bentuk untuk memberikan anda pengalaman visual yang unggul untuk semua keperluan paparan anda.
Modul paparan OLED ini mempunyai saiz skrin padat 0.96 inci dan menawarkan ketumpatan tinggi 128x64 titik. Teknologi OLED (diod pemancar cahaya organik) memastikan warna-warna terang dan kualiti imej yang tepat, menghidupkan kandungan anda. Sama ada anda mencipta peranti pegang tangan kecil atau sistem terbenam, modul ini sesuai untuk memaparkan maklumat dengan cara yang jelas dan ringkas.
Skrin modul paparan OLED mempunyai pelbagai aplikasi dan kegunaan, dan sesuai untuk pelbagai industri. Ia boleh digunakan dalam peranti boleh pakai, jam tangan pintar, penjejak kecergasan, peranti perubatan, aplikasi automotif dan banyak lagi. Saiznya yang kecil menjadikannya sesuai untuk peranti yang memerlukan paparan padat sambil mengekalkan prestasi tinggi.
Modul ini bukan sahaja mengagumkan secara visual tetapi juga berkuasa. Pengawal terbina dalamnya mudah digunakan dan disepadukan dengan lancar ke dalam projek sedia ada anda. Penggunaan kuasa modul yang cekap menjamin hayat bateri yang lebih lama, memastikan peranti anda berjalan untuk masa yang lama tanpa pengecasan yang kerap.
Di samping itu, skrin modul paparan OLED mempunyai sudut tontonan yang luas, membolehkan pengguna melihat kandungan dengan jelas dari sudut yang berbeza. Ini menjadikannya sesuai untuk peranti yang memerlukan lokasi tontonan yang fleksibel, memastikan kebolehgunaan dan kemudahan.
Selain prestasi cemerlang, modul ini direka bentuk dengan mengambil kira ketahanan dan jangka hayat yang panjang. Pembinaannya yang kukuh dan bahan berkualiti tinggi membolehkannya menahan hentaman dan kerosakan, memastikan penyelesaian paparan yang andal dan tahan lama untuk produk anda.
Secara keseluruhannya, skrin modul paparan OLED titik 128x64 kecil 0.96 inci merupakan penyelesaian paparan yang sangat baik yang menggabungkan prestasi visual, fungsi dan ketahanan yang sangat baik. Dengan aplikasi serba boleh dan fungsi yang sangat baik, modul ini merupakan pilihan yang sangat baik untuk sesiapa sahaja yang mencari paparan berkualiti tinggi dan berkualiti tinggi. Menyediakan penyelesaian paparan yang andal untuk projek inovatif mereka.
ly. Modul Paparan OLED ialah paparan OLED struktur COG yang tidak memerlukan lampu latar (pemancar sendiri); voltan bekalan untuk logik ialah 2.8V (VDD), dan voltan bekalan untuk paparan ialah 9V (VCC).
Arus dengan paparan papan dam 50% ialah 7.25V (untuk warna putih), 1/64 tugas pemanduan.
X096-2864KSWAG01-H30 sesuai untuk aplikasi rumah pintar, POS kewangan, peranti teknologi pintar, instrumen perubatan, dan sebagainya.
Modul ini boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +85℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.