| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.54 inci |
| Piksel | Titik 128×64 |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 35.052×17.516 mm |
| Saiz Panel | 42.04×27.22×1.4 mm |
| Warna | Putih |
| Kecerahan | 100 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI Selari/I²C/4-wayar |
| Kewajipan | 1/64 |
| Nombor Pin | 24 |
| IC Pemacu | SSD1309 |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24 ialah Paparan OLED SPI, ia diperbuat daripada 128x64 piksel, saiz pepenjuru 1.54 inci. Paparan grafik ini mempunyai dimensi modul 42.04×27.22×1.4 mm dan saiz AA 35.052 x 17.516 mm; ia terbina dalam dengan IC pengawal SSD1309 dan ia menyokong antara muka SPI selari, I²C dan bersiri 4-wayar.
X154-2864KSWTG01-C24 ialah paparan OLED struktur COG. Modul OLED ini ringan, berkuasa rendah dan sangat nipis. Ia sesuai untuk aplikasi rumah, POS kewangan, instrumen pegang tangan, peranti teknologi pintar, automotif, instrumen perubatan, dan sebagainya.
Modul OLED boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +70℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
Dengan kata kunci seperti OLED, PMOLED, panel OLED dan modul OLED, X154-2864KSTWG01-C24 ialah pilihan pertama bagi mereka yang mencari penyelesaian paparan berkualiti tinggi.
Sama ada untuk elektronik pengguna, peranti boleh pakai atau aplikasi perindustrian, panel OLED ini memberikan prestasi dan kebolehpercayaan yang unggul.
Reka bentuknya yang asli, digandingkan dengan spesifikasi yang mengagumkan, menjadikannya pilihan yang cemerlang di pasaran.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 100 (Min)cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.