| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.28 inci |
| Piksel | Titik 240×240 |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 32.4×32.4 mm |
| Saiz Panel | 35.6×38.1×1.6 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 350 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI / MCU |
| Nombor Pin | 12 |
| IC Pemacu | GC9A01 |
| Jenis Lampu Latar | 1 LED PUTIH CIPT |
| Voltan | 2.5~3.3 V |
| Berat | 1.2 g |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 ialah skrin TFT-LCD IPS bulatan dengan paparan berdiameter 1.28 inci dengan resolusi 240x240 piksel.
Paparan TFT bulat ini terdiri daripada panel IPS TFT-LCD yang dibina dengan IC pemacu GC9A01 yang boleh berkomunikasi melalui antara muka SPI.
N128-2424THWIG04-H12 ialah panel IPS (In plane Switching) yang diguna pakai, yang mempunyai kelebihan kontras yang lebih tinggi, latar belakang hitam sebenar apabila paparan atau piksel dimatikan dan sudut tontonan yang lebih luas iaitu Kiri:85 / Kanan:85 / Atas:85/ Bawah:85 darjah (tipikal), nisbah kontras 1,100:1 (nilai tipikal), kecerahan 350 cd/m².
Voltan bekalan kuasa LCM adalah dari 2.5V hingga 3.3V, nilai tipikal 2.8V.
Modul paparan ini sesuai untuk peranti padat, peranti boleh pakai, produk automasi rumah, produk putih, sistem video, dan sebagainya.
Ia boleh beroperasi pada suhu dari -20℃ hingga + 70℃ dan suhu penyimpanan dari -30℃ hingga +80℃.