| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.33 inci |
| Piksel | Titik 240×240 |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 23.4×23.4 mm |
| Saiz Panel | 26.16×29.22×1.5 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 350 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI / MCU |
| Nombor Pin | 12 |
| IC Pemacu | ST7789V3 |
| Jenis Lampu Latar | 2 LED PUTIH CIPT |
| Voltan | 2.4~3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 ialah Modul TFT-LCD dengan skrin segi empat sama pepenjuru 1.33 inci dan resolusi 240x240 piksel.
Skrin LCD segi empat sama ini menggunakan panel IPS, yang mempunyai kelebihan kontras yang lebih tinggi, latar belakang hitam penuh apabila paparan atau piksel dimatikan, dan sudut pandangan yang lebih luas iaitu Kiri:80 / Kanan:80 / Atas:80 / Bawah:80 darjah (tipikal), nisbah kontras 800:1 (nilai tipikal), kecerahan 350 cd/m² (nilai tipikal), dan permukaan kaca anti-silau.
Modul ini terbina dalam dengan IC pemacu ST7789V3 yang boleh menyokong melalui antara muka SPI.
Voltan bekalan kuasa LCM adalah dari 2.4V hingga 3.3V, nilai tipikal 2.8V. Modul paparan ini sesuai untuk peranti padat, peranti boleh pakai, produk automasi rumah, produk putih, sistem video, instrumen perubatan, dan sebagainya.
Ia boleh beroperasi pada suhu dari -20℃ hingga + 70℃ dan suhu penyimpanan dari -30℃ hingga +80℃.
①Pemahaman yang mendalam dan komprehensif tentang aplikasi akhir;
②Analisis kelebihan kos dan prestasi pelbagai jenis paparan;
③Penjelasan dan kerjasama dengan pelanggan untuk menentukan teknologi paparan yang paling sesuai;
④Mengusahakan penambahbaikan berterusan dalam teknologi proses, kualiti produk, penjimatan kos, jadual penghantaran dan sebagainya.