| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.45 inci |
| Piksel | 60 x 160 Titik |
| Arah Pandangan | 12:00 |
| Kawasan Aktif (AA) | 13.104 x 34.944 mm |
| Saiz Panel | 15.4×39.69×2.1 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 300 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI 4 Baris |
| Nombor Pin | 13 |
| IC Pemacu | GC9107 |
| Jenis Lampu Latar | 1 LED PUTIH |
| Voltan | 2.5~3.3 V |
| Berat | 1.1g |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
N145-0616KTBIG41-H13 ialah LCD IPS TFT 1.45 inci dengan resolusi 60*160 piksel. Menyokong pelbagai antara muka seperti SPI, memberikan fleksibiliti untuk penyepaduan lancar ke dalam sebarang projek. Kecerahan paparan 300 cd/m² memastikan visual yang jelas dan terang walaupun dalam keadaan pencahayaan yang terang. Monitor ini menggunakan IC pemacu GC9107 yang canggih untuk memastikan prestasi yang lancar dan cekap.
N145-0616KTBIG41-H13 menggunakan teknologi IPS (Penukaran Dalam Satah) sudut lebar. Julat tontonan adalah kiri: 50/kanan: 50/atas: 50/bawah: 50 darjah. Nisbah kontras 800:1, dan nisbah aspek 3:4 (nilai tipikal). Voltan bekalan untuk analog adalah dari 2.5V hingga 3.3V (nilai tipikal ialah 2.8V). Panel IPS mempunyai pelbagai sudut tontonan, warna terang, dan imej berkualiti tinggi yang tepu dan semula jadi. Modul TFT-LCD ini boleh berfungsi pada suhu dari -20℃ hingga +70℃, dan suhu storannya adalah dari -30℃ hingga +80℃.