| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.47 inci |
| Piksel | 172×320 Titik |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Saiz Panel | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 350 (Min)cd/m² |
| Antara muka | QSP/MCU |
| Nombor Pin | 8 |
| IC Pemacu | GC9307 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED PUTIH |
| Voltan | -0.3~4.6 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 ialah LCD IPS TFT 1.47 inci dengan resolusi 172*320 piksel. Menyokong pelbagai antara muka seperti SPI, memberikan fleksibiliti untuk penyepaduan lancar ke dalam sebarang projek. Kecerahan paparan 350 cd/m² memastikan visual yang jelas dan terang walaupun dalam keadaan pencahayaan yang terang. Monitor ini menggunakan IC pemacu GC9307 yang canggih untuk memastikan prestasi yang lancar dan cekap.
N147-1732THWIG49-C08 menggunakan teknologi IPS (Penukaran Dalam Satah) sudut lebar. Julat tontonan adalah kiri: 80/kanan: 80/atas: 80/bawah: 80 darjah. Nisbah kontras 1500:1, dan nisbah aspek 3:4 (nilai tipikal). Voltan bekalan untuk analog adalah dari -0.3V hingga 4.6V (nilai tipikal ialah 2.8V). Panel IPS mempunyai pelbagai sudut tontonan, warna terang, dan imej berkualiti tinggi yang tepu dan semula jadi. Modul TFT-LCD ini boleh berfungsi pada suhu dari -20℃ hingga +70℃, dan suhu storannya adalah dari -30℃ hingga +80℃.