| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.65 inci |
| Piksel | 142 x 428 Titik |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Saiz Panel | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 350 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI/MCU 4 Talian |
| Nombor Pin | 13 |
| IC Pemacu | NV3007 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED PUTIH |
| Voltan | 2.5~3.3 V |
| Berat | 1.1 |
| Suhu Operasi | -20 ~ +60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 ialah LCD IPS TFT 1.65 inci dengan resolusi 142×428 piksel. Menyokong pelbagai antara muka seperti SPI, MCU dan RGB, memberikan fleksibiliti untuk penyepaduan lancar ke dalam sebarang projek. Kecerahan paparan 350 cd/m² memastikan visual yang jelas dan terang walaupun dalam keadaan pencahayaan yang terang. Monitor ini menggunakan IC pemacu NV3007 yang canggih untuk memastikan prestasi yang lancar dan cekap.
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 menggunakan teknologi IPS (Penukaran Dalam Satah) sudut lebar. Julat tontonan adalah kiri: 80/kanan: 80/atas: 80/bawah: 80 darjah. Nisbah kontras 1000:1, dan nisbah aspek 3:4 (nilai tipikal). Voltan bekalan untuk analog adalah dari 2.5V hingga 3.3V (nilai tipikal ialah 2.8V). Panel IPS mempunyai pelbagai sudut tontonan, warna terang, dan imej berkualiti tinggi yang tepu dan semula jadi. Modul TFT-LCD ini boleh berfungsi pada suhu dari -20℃ hingga +60℃, dan suhu storannya adalah dari -30℃ hingga +80℃.
Pelbagai paparan: Termasuk OLED monokrom, TFT, CTP;
Penyelesaian paparan: Termasuk membuat perkakas, FPC tersuai, lampu latar dan saiz; Sokongan teknikal dan reka bentuk masuk
S: 1. Bolehkah saya mendapatkan pesanan sampel?
A: Ya, kami mengalu-alukan pesanan sampel untuk menguji dan menyemak kualiti.
S: 2. Apakah masa penghantaran untuk sampel?
A: Sampel semasa memerlukan 1-3 hari, sampel tersuai memerlukan 15-20 hari.
S: 3. Adakah anda mempunyai had MOQ?
A: MOQ kami ialah 1PCS.
S: 4. Berapa lama tempoh jaminan?
A: 12 Bulan.
S: 5. Apakah ekspres yang sering anda gunakan untuk menghantar sampel?
A: Kami biasanya menghantar sampel melalui DHL, UPS, FedEx atau SF. Ia biasanya mengambil masa 5-7 hari untuk tiba.
S: 6. Apakah tempoh pembayaran yang boleh diterima?
A: Tempoh pembayaran kami biasanya ialah T/T. Lain-lain boleh dirundingkan.