| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 2.89 inci |
| Piksel | Titik 167×42 |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Saiz Panel | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Warna | Putih |
| Kecerahan | 80 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI 4-wayar 68XX/80XX Selari 8-bit |
| Kewajipan | 1/42 |
| Nombor Pin | 24 |
| IC Pemacu | SSD1322 |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 ialah paparan OLED Grafik COG 2.89”, diperbuat daripada resolusi 167×42 piksel.
Modul paparan OLED ini mempunyai dimensi garis luar 75.44×24.4×2.03 mm dan saiz AA 71.446×13.98 mm; Modul ini terbina dalam dengan IC pengawal SSD1322; ia boleh disokong antara muka selari, SPI 4-baris dan I²C; voltan bekalan logik ialah 3.0V (nilai tipikal), 1/42 tugas pemanduan.
N289-6742ASWAG01-C24 ialah paparan OLED struktur COG, modul OLED ini sesuai untuk aplikasi rumah pintar, instrumen pegang tangan, peranti teknologi pintar, automotif, Instrumentasi, instrumen perubatan, dan sebagainya.
Modul OLED boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +85℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
Secara keseluruhannya, panel OLED N289-6742ASWAG01-C24 merupakan pengubah keadaan yang membawa pengalaman paparan ke tahap yang baharu.
Dengan saiznya yang padat, resolusi tinggi dan kecerahan yang luar biasa, panel OLED ini sesuai untuk pelbagai aplikasi, termasuk telefon pintar, tablet, kamera digital dan banyak lagi.
Profilnya yang langsing dan pilihan sambungan canggih menjadikannya sesuai untuk pereka dan pengeluar yang ingin mencipta peranti yang bergaya dan inovatif.
Tingkatkan visual anda dan hidupkan kandungan anda dengan panel OLED N289-6742ASWAG01-C24.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 90 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.