| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.71 inci |
| Piksel | 128×32 Titik |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 42.218×10.538 mm |
| Saiz Panel | 50.5×15.75×2.0 mm |
| Warna | Monokrom (Putih) |
| Kecerahan | 80 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI Selari/I²C/4-wayar |
| Kewajipan | 1/64 |
| Nombor Pin | 18 |
| IC Pemacu | SSD1312 |
| Voltan | 1.65-3.5 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 ialah modul paparan OLED COG. Menampilkan saiz AA 42.218×10.538mm dan garisan ultra nipis 50.5×15.75×2.0mm, Modul Paparan OLED menawarkan reka bentuk yang padat dan anggun yang disepadukan dengan lancar ke dalam mana-mana peranti elektronik.
Kecerahan modul yang luar biasa iaitu 100 cd/m² memastikan visual yang jelas dan terang walaupun dalam persekitaran yang terang benderang.
Pilihan antara mukanya yang serba boleh termasuk SPI selari, I²C dan 4-wayar, menyediakan kemungkinan penyepaduan fleksibel untuk memenuhi keperluan aplikasi yang pelbagai.
Paparan OLED ini terbina dalam dengan IC SSD1315 dan IC pemacu SSD1312. Modul Paparan OLED menjamin prestasi dan kebolehpercayaan yang luar biasa.
IC pemacu memastikan penghantaran data yang pantas dan tepat, membolehkan interaksi pengguna yang lancar.
Sama ada untuk peranti sukan yang boleh dipakai, peralatan penjagaan kesihatan atau sistem pembuatan pintar, Modul Paparan OLED kami ialah pilihan yang tepat untuk mempertingkatkan pengalaman pengguna dan mempamerkan potensi sebenar produk anda.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 100 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.