| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.92 inci |
| Piksel | 128×160 Titik |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 28.908×39.34 mm |
| Saiz Panel | 34.5×48.8×1.4 mm |
| Warna | Putih |
| Kecerahan | 80 cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI Selari/I²C/4-wayar |
| Kewajipan | 1/128 |
| Nombor Pin | 31 |
| IC Pemacu | CH1127 |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X192-2860KSWDG02-C31 ialah modul paparan OLED grafik COG 160x128 dengan saiz pepenjuru 1.92 inci. Modul paparan OLED ini mempunyai dimensi garis luar 34.5×48.8×1.4 mm dan saiz AA 28.908×39.34 mm; ia terbina dalam dengan IC pengawal CH1127, yang menyokong antara muka selari, I²C dan antara muka bersiri SPI 4-wayar. Voltan bekalan untuk logik ialah 3V, voltan bekalan untuk paparan ialah 12V.
Modul OLED ini sesuai untuk aplikasi perubatan, aplikasi rumah pintar, sistem bangunan pintar, peranti pegang tangan, peranti boleh pakai pintar, dan sebagainya. Ia boleh beroperasi pada julat suhu dari -40℃ hingga +70℃; julat suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 270 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.
Memperkenalkan inovasi terkini kami, skrin modul paparan OLED 128x160 titik kecil bersaiz 1.92 inci. Saiz padat dan resolusi tinggi modul paparan canggih ini menjadikannya pilihan yang tepat untuk pelbagai peranti elektronik.
Berukuran hanya 1.92 inci, modul paparan OLED direka bentuk untuk disepadukan dengan lancar ke dalam peranti mudah alih, jam tangan pintar, penjejak kecergasan dan peranti elektronik padat yang lain. Walaupun saiznya besar, ia memberikan visual yang jelas dengan resolusi tinggi 128x160 titik. Memastikan pengguna dapat menikmati warna-warna terang, imej yang jelas dan grafik yang lancar pada peranti mereka.
Modul paparan ini dilengkapi dengan teknologi OLED (diod pemancar cahaya organik), yang menawarkan beberapa kelebihan berbanding skrin LCD tradisional. Paparan OLED menawarkan kontras yang lebih baik, sudut pandangan yang lebih luas dan masa tindak balas yang lebih pantas. Ini bermakna pengguna boleh menjangkakan prestasi visual yang cemerlang dalam persekitaran yang terang dan malap serta pada pelbagai sudut pandangan.
Di samping itu, teknologi OLED membolehkan modul paparan yang lebih nipis dan ringan, menjadikannya sesuai untuk peranti mudah alih. Reka bentuknya yang cekap tenaga memastikan ia menggunakan kurang tenaga berbanding skrin LCD, sekali gus membantu memanjangkan hayat bateri peranti elektronik. Ciri ini amat bermanfaat untuk peranti yang bertujuan untuk digunakan untuk tempoh masa yang lama tanpa pengecasan yang kerap.
Selain keupayaan visualnya yang mengagumkan, skrin modul paparan OLED 128x160 titik kecil 1.92 inci ini juga dilengkapi dengan ciri mesra pengguna. Ia menyokong pelbagai pilihan antara muka, termasuk SPI (Antara Muka Periferal Bersiri) dan I2C (Litar Bersepadu Antara), memberikan fleksibiliti untuk menyambung dan mengintegrasikan modul ke dalam peranti elektronik yang berbeza.
Untuk memudahkan penggunaan, modul paparan direka bentuk dengan antara muka ringkas yang memudahkan navigasi dan berinteraksi dengan peranti. Saiznya yang padat memastikan ia boleh digabungkan dengan lancar ke dalam pelbagai reka bentuk tanpa menjejaskan fungsi atau estetika keseluruhan.
Secara ringkasnya, skrin modul paparan OLED 128x160 titik kecil berukuran 1.92 inci ini merupakan pilihan yang tepat untuk peranti elektronik yang memerlukan paparan resolusi tinggi yang kecil. Saiznya yang padat, keupayaan visual yang mengagumkan dan ciri-ciri mesra pengguna menjadikannya penyelesaian terbaik dalam kelasnya untuk pereka dan pengeluar merasai kemegahan teknologi OLED dengan modul paparan canggih ini.