| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.32 inci |
| Piksel | 128×96 Titik |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 26.86×20.14 mm |
| Saiz Panel | 32.5×29.2×1.61 mm |
| Warna | Putih |
| Kecerahan | 80 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI Selari/I²C/4-wayar |
| Kewajipan | 1/96 |
| Nombor Pin | 25 |
| IC Pemacu | SSD1327 |
| Voltan | 1.65-3.5 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
Memperkenalkan N132-2896GSWHG01-H25, modul paparan OLED struktur COG canggih yang menggabungkan reka bentuk ringan, penggunaan kuasa yang rendah dan profil ultra nipis. Paparan berukuran 1.32 inci dan mempunyai resolusi piksel 128×96 titik, memberikan visual yang jelas untuk pelbagai aplikasi. Modul ini mempunyai saiz padat 32.5×29.2×1.61 mm, menjadikannya sesuai untuk peralatan dengan ruang terhad.
Salah satu ciri cemerlang modul OLED ini ialah kecerahannya yang sangat baik. Paparan mempunyai kecerahan minimum 100 cd/m², memastikan keterlihatan yang sangat baik walaupun dalam persekitaran yang terang. Sama ada anda menggunakannya untuk peralatan instrumentasi, aplikasi rumah, POS kewangan, instrumen pegang tangan, peralatan teknologi pintar, instrumen perubatan, dan sebagainya, modul ini akan menyediakan antara muka pengguna yang jelas dan terang.
N132-2896GSWHG01-H25 direka bentuk untuk beroperasi dalam pelbagai keadaan dan beroperasi dengan sempurna dalam julat suhu -40°C hingga +70°C. Di samping itu, julat suhu penyimpanannya ialah -40℃ hingga +85℃, memastikan prestasi yang andal walaupun dalam persekitaran yang ekstrem. Ini menjadikannya sesuai untuk aplikasi yang memerlukan kestabilan dan ketahanan, memberikan anda ketenangan fikiran bahawa peralatan anda akan berfungsi dengan andal dalam apa jua keadaan.
①Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
②Sudut pandangan luas: Darjah bebas;
③Kecerahan Tinggi: 100 cd/m²;
④Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 10000:1;
⑤Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
⑥Suhu Operasi Luas
⑦Penggunaan kuasa yang lebih rendah;