| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 2.23 inci |
| Piksel | 128×32 Titik |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Saiz Panel | 62×24×2.0 mm |
| Warna | Putih/Biru/Kuning |
| Kecerahan | 120 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI Selari/I²C/4-wayar |
| Kewajipan | 1/32 |
| Nombor Pin | 24 |
| IC Pemacu | SSD1305 |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 ialah paparan OLED Grafik COG 2.23”, diperbuat daripada resolusi 128x32 piksel. Modul paparan OLED ini mempunyai dimensi garis luar 62×24×2.0 mm dan saiz AA 55.02×13.1 mm;
Modul ini terbina dalam dengan IC pengawal SSD1305; ia boleh disokong antara muka selari, SPI 4-baris dan I²C; voltan bekalan logik ialah 3.0V (nilai tipikal), 1/32 tugas pemanduan.
X223-2832ASWCG02-C24 ialah paparan OLED struktur COG, modul OLED ini sesuai untuk aplikasi rumah pintar, POS kewangan, instrumen pegang tangan, peranti teknologi pintar, automotif, peranti boleh pakai pintar, instrumen perubatan, dan sebagainya. Modul OLED boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +85℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 140 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.
Kami teruja untuk memperkenalkan modul paparan OLED 2.23 inci kami yang inovatif, inovasi padat namun berkuasa yang direka untuk aplikasi yang terhad ruang. Menampilkan resolusi titik 128x32 yang jelas, skrin kecil ini memberikan visual yang tajam dan bertenaga dengan kejelasan yang luar biasa, memanfaatkan teknologi OLED canggih untuk menghapuskan keperluan lampu latar. Hasilnya ialah kecekapan tenaga yang unggul, pendarahan lampu latar sifar dan nisbah kontras yang menakjubkan yang menghidupkan kandungan.
Direka bentuk untuk fleksibiliti, modul ini disepadukan dengan lancar ke dalam peranti boleh pakai, peranti rumah pintar dan elektronik padat, hasil daripada keserasiannya yang luas dengan mikropengawal dan julat voltan yang luas. Sudut pandangannya yang luas memastikan keterbacaan dalam pelbagai keadaan pencahayaan, menjadikannya sesuai untuk gajet luar atau paparan berbilang sudut. Walaupun profilnya yang ultra nipis dan reka bentuknya yang ringan, modul ini mengekalkan prestasi yang mantap, menawarkan kesederhanaan pasang dan main untuk penyepaduan sistem yang mudah.
Menggabungkan kelebihan OLED canggih—warna terang, penggunaan kuasa yang rendah dan kebolehpercayaan—dengan faktor bentuk yang sedia untuk masa hadapan, modul paparan ini mentakrifkan semula penyelesaian visual yang padat. Sama ada untuk prototaip atau pengeluaran besar-besaran, ia memperkasakan pembangun untuk meningkatkan pengalaman pengguna tanpa menjejaskan ruang atau kualiti. Pengubah permainan sebenar dalam teknologi paparan, ia menetapkan standard baharu untuk inovasi dalam elektronik moden.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 140 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.