| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 0.77 inci |
| Piksel | 64×128 Titik |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 9.26×17.26 mm |
| Saiz Panel | 12.13×23.6×1.22 mm |
| Warna | Monokrom (Putih) |
| Kecerahan | 180 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan dalaman |
| Antara muka | SPI 4-wayar |
| Kewajipan | 1/128 |
| Nombor Pin | 13 |
| IC Pemacu | SSD1312 |
| Voltan | 1.65-3.5 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X077-6428TSWCG01-H13 ialah paparan OLED kecil yang diperbuat daripada 64×128 titik, saiz pepenjuru 0.77 inci. X077-6428TSWCG01-H13 mempunyai Garis Besar modul 12.13×23.6×1.22 mm dan saiz Kawasan Aktif 9.26×17.26 mm; ia terbina dalam dengan IC pengawal SSD1312; ia menyokong antara muka SPI 4-wayar, bekalan kuasa 3V.
Modul ini ialah paparan PMOLED struktur COG yang tidak memerlukan lampu latar (pemancar sendiri); ia ringan dan penggunaan kuasa yang rendah.
Paparan OLED kecil 0.77 inci 64×128 ini sesuai untuk peranti boleh pakai, peranti mudah alih, peralatan penjagaan diri, pen perakam suara, peranti kesihatan dan sebagainya.
Modul 0.77” ini ialah mod potret; ia juga menyokong mod landskap.
Modul X077-6428TSWCG01-H13 boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +70℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 260 (Min)cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 10000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.
Memperkenalkan inovasi terkini kami dalam teknologi paparan - skrin modul paparan OLED mikro 64×128 titik 0.77 inci yang canggih. Modul paparan OLED beresolusi tinggi yang padat ini direka bentuk untuk merevolusikan pengalaman tontonan dan akan menjadi standard baharu untuk paparan visual.
Menampilkan reka bentuk yang bergaya dan resolusi titik 64×128 yang mengagumkan, modul paparan OLED ini memberikan imej yang jelas dan terang yang akan memikat pengguna. Sama ada anda mereka bentuk peranti boleh pakai, konsol permainan atau mana-mana peranti elektronik lain yang memerlukan antara muka visual, modul paparan OLED kami akan memberikan prestasi yang unggul.
Skrin modul paparan mikro OLED 0.77 inci mempunyai struktur ultra nipis dan sesuai untuk peranti yang mempunyai ruang terhad. Beratnya hanya beberapa gram, memastikan ia tidak menambah berat atau jisim yang tidak perlu pada ciptaan anda. Ia sesuai untuk aplikasi yang mana kebolehgunaan dan kekompakan adalah penting.
Di samping itu, modul paparan OLED juga menampilkan pembiakan warna yang sangat baik, kontras tinggi dan sudut tontonan yang luas. Ini bermakna pengguna boleh menikmati visual yang menakjubkan dari hampir semua sudut, sekali gus meningkatkan pengalaman pengguna secara keseluruhan. Teknologi OLED juga memastikan tahap hitam yang sempurna untuk kejelasan dan kedalaman imej yang tiada tandingan.
Modul paparan OLED kami bukan sahaja cantik, malah ia juga sangat tahan lama. Ia direka bentuk untuk menahan pelbagai keadaan persekitaran, menjadikannya tahan terhadap perubahan suhu dan kejutan. Ini memastikan peralatan anda terus memberikan prestasi yang luar biasa walaupun dalam persekitaran yang mencabar.
Di samping itu, modul paparan OLED ini sangat cekap tenaga. Penggunaan kuasa yang rendah memanjangkan hayat bateri peranti, memastikan pengguna dapat menikmati penggunaan yang lebih lama tanpa pengecasan yang kerap.
Kami komited untuk menyediakan teknologi canggih yang meningkatkan fungsi dan impak visual peranti elektronik. Pelancaran skrin modul paparan OLED 64×128 titik mini 0.77 inci menunjukkan komitmen kami untuk membawa paparan unggul ke pasaran. Tingkatkan peranti anda dengan modul paparan OLED kami untuk membawa pengalaman visual anda ke tahap yang lebih tinggi.