| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 4.30 inci |
| Piksel | 480×272 Titik |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 95.04×53.86 mm |
| Saiz Panel | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 262K |
| Kecerahan | 300 cd/m² |
| Antara muka | RGB |
| Nombor Pin | 15 |
| IC Pemacu | NV3047 |
| Jenis Lampu Latar | 7 LED PUTIH CIPT |
| Voltan | 3.0~3.6 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A ialah LCD IPS TFT-LCD 4.3 inci dengan modul paparan LCD sudut tontonan lebar, dengan resolusi skrin warna penuh 480x272, IC pemacu NV3047 terbina dalam dan sokongan antara muka RGB 24bit.
Modul IPS TFT ini mempunyai kecerahan 300 cd/m² (nilai tipikal), nisbah aspek skrin 16:9, kontras 1000 (nilai tipikal) dan kaca berkilat.
043B113C-07A menggunakan teknologi panel IPS (In plane Switching) dengan sudut pandangan terluas, dengan julat pandangan kiri: 85/kanan: 85/atas: 85/bawah: 85 darjah.
Panel IPS mempunyai sudut tontonan yang luas, warna-warna terang dan imej berkualiti tinggi yang tepu dan semula jadi.
Suhu kerja modul ialah -20 ℃ hingga +70 ℃, dan suhu penyimpanan ialah -30 ℃ hingga +80 ℃.