N072-0616TBBIG45-H10 ialah Modul TFT-LCD dengan skrin bulat pepenjuru 0.72 inci dan resolusi 60*160 piksel. Skrin LCD bulat ini menggunakan panel SPI, yang mempunyai kelebihan kontras yang lebih tinggi, latar belakang hitam penuh apabila paparan atau piksel dimatikan, dan sudut pandangan yang lebih luas iaitu Kiri:80 / Kanan:80 / Atas:80 / Bawah:80 darjah (tipikal), nisbah kontras 1500:1 (nilai tipikal), kecerahan 350 cd/m² (nilai tipikal), dan permukaan kaca anti-silau.
Modul ini terbina dalam dengan IC pemacu GC9D01 yang boleh menyokong melalui antara muka SPI. Voltan bekalan kuasa LCD adalah dari 2.5V hingga 3.3V, nilai tipikal 2.8V. Modul paparan sesuai untuk peranti padat, peranti boleh pakai, produk automasi rumah, produk putih, sistem video, instrumen perubatan, dan sebagainya. Ia boleh beroperasi pada suhu dari -20℃ hingga +60℃ dan suhu penyimpanan dari -30℃ hingga +80℃.
| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Bnama rand | WISEVISION |
| Ssaiz | 0.72inci |
| Piksel | 60×160 Titik |
| Arah Pandangan | Semua Paparan |
| Kawasan Aktif (A.A) | 6.41*17.09mm |
| Saiz Panel | 8.52(T) x 21.695(V) x1.47(D)mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | |
| Kecerahan | 350 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI |
| Nombor Pin | 10 |
| IC Pemacu | GC9D01 |
| Jenis Lampu Latar | 1 LED PUTIH |
| Voltan | 2.5~3.3 V |
| Berat | 1.1 |
| Suhu Operasi | -20 ~ +60°C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
Pelbagai paparan: Termasuk OLED monokrom, TFT, CTP;
Penyelesaian paparan: Termasuk membuat perkakas, FPC tersuai, lampu latar dan saiz; Sokongan teknikal dan reka bentuk masuk
Pemahaman yang mendalam dan komprehensif tentang aplikasi akhir;
Analisis kelebihan kos dan prestasi pelbagai jenis paparan;
Penjelasan dan kerjasama dengan pelanggan untuk menentukan teknologi paparan yang paling sesuai;
Mengusahakan penambahbaikan berterusan dalam teknologi proses, kualiti produk, penjimatan kos, jadual penghantaran dan sebagainya.
S: 1. Bolehkah saya mendapatkan pesanan sampel?
A: Ya, kami mengalu-alukan pesanan sampel untuk menguji dan menyemak kualiti.
S: 2. Apakah masa penghantaran untuk sampel?
A: Sampel semasa memerlukan 1-3 hari, sampel tersuai memerlukan 15-20 hari.
S: 3. Adakah anda mempunyai had MOQ?
A: MOQ kami ialah 1PCS.
S: 4. Berapa lama tempoh jaminan?
A: 12 Bulan.
S: 5. Apakah ekspres yang sering anda gunakan untuk menghantar sampel?
A: Kami biasanya menghantar sampel melalui DHL, UPS, FedEx atau SF. Ia biasanya mengambil masa 5-7 hari untuk tiba.
S: 6. Apakah tempoh pembayaran yang boleh diterima?
A: Tempoh pembayaran kami biasanya ialah T/T. Lain-lain boleh dirundingkan.