| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 2.00 inci |
| Piksel | Titik 240×320 |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 30.6×40.82 mm |
| Saiz Panel | 34.6×47.8×2.05 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 262K |
| Kecerahan | 350 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI / MCU/RGB |
| Nombor Pin | 22 |
| IC Pemacu | ST7789 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED PUTIH CIPT |
| Voltan | 2.4~3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 ialah LCD IPS TFT 2 inci dengan resolusi 240x320 piksel. Menyokong pelbagai antara muka seperti SPI, MCU dan RGB, memberikan fleksibiliti untuk penyepaduan lancar ke dalam sebarang projek. Kecerahan paparan 350 cd/m² memastikan visual yang jelas dan terang walaupun dalam keadaan pencahayaan yang terang. Monitor ini menggunakan IC pemacu ST7789 yang canggih untuk memastikan prestasi yang lancar dan cekap.
N200-2432KHWIG07-C22 menggunakan teknologi IPS (Penukaran Dalam Satah) sudut lebar. Julat tontonan adalah kiri: 80/kanan: 80/atas: 80/bawah: 80 darjah. Nisbah kontras 1500:1, dan nisbah aspek 3:4 (nilai tipikal). Voltan bekalan untuk analog adalah dari 2.4V hingga 3.3V (nilai tipikal ialah 2.8V). Panel IPS mempunyai pelbagai sudut tontonan, warna terang, dan imej berkualiti tinggi yang tepu dan semula jadi. Modul TFT-LCD ini boleh berfungsi pada suhu dari -20℃ hingga +70℃, dan suhu storannya adalah dari -30℃ hingga +80℃.
New Vision Technology Co., Ltd. beribu pejabat di Shenzhen dan telah berkhidmat kepada pelanggan selama 15 tahun dengan keupayaan R&D yang kukuh. Kami komited untuk menyediakan perkhidmatan paparan dan teknikal berkualiti tinggi kepada pelanggan di seluruh dunia. Produk kami, seperti N200-2432KHWIG07-C22, dikenali kerana kebolehpercayaan, kestabilan dan kecekapannya.