N286-3796KBWIG01-C24 ialah modul paparan TFT-LCD sudut lebar IPS 2.86 inci bersaiz kecil. Panel TFT-LCD bersaiz kecil ini mempunyai resolusi 376×960 piksel. Modul paparan terbina dalam dengan IC pengawal ST7701S, menyokong antara muka MIPI, julat voltan bekalan (VDD) 2.4V~3.3V, kecerahan modul 350 cd/m² (nilai tipikal), dan kontras 1200 (nilai tipikal).
Modul paparan TFT-LCD 2.86 inci ini menggunakan mod potret, dan panelnya menggunakan teknologi IPS (In plane Switching) sudut lebar. Julat tontonan adalah kiri: 80/kanan: 80/atas: 80/bawah: 80 darjah. Panel ini mempunyai pelbagai perspektif, warna terang, dan imej berkualiti tinggi dengan sifat tepu. Ia sangat sesuai untuk aplikasi seperti peranti boleh pakai, peranti pegang tangan, sistem pemantauan keselamatan. Suhu operasi modul ini ialah -20 ℃ hingga 70 ℃, dan suhu penyimpanan ialah -30 ℃ hingga 80 ℃.
| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Bnama rand | WISEVISION |
| Ssaiz | 2.86inci |
| Piksel | 376×960 Titik |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (A.A) | 26.51×67.68 mm |
| Saiz Panel | 31.2×76.6×2.13 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 262K |
| Kecerahan | 320 (Min)cd/m² |
| Antara muka | MIPI |
| Nombor Pin | 24 |
| IC Pemacu | ST7701S |
| Jenis Lampu Latar | 4 LED PUTIH CIPT |
| Voltan | 2.4~3.3 V |
| Berat | 1.2 |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
Pelbagai paparan: Termasuk OLED monokrom, TFT, CTP;
Penyelesaian paparan: Termasuk membuat perkakas, FPC tersuai, lampu latar dan saiz; Sokongan teknikal dan reka bentuk masuk
Pemahaman yang mendalam dan komprehensif tentang aplikasi akhir;
Analisis kelebihan kos dan prestasi pelbagai jenis paparan;
Penjelasan dan kerjasama dengan pelanggan untuk menentukan teknologi paparan yang paling sesuai;
Mengusahakan penambahbaikan berterusan dalam teknologi proses, kualiti produk, penjimatan kos, jadual penghantaran dan sebagainya.
S: 1. Bolehkah saya mendapatkan pesanan sampel?
A: Ya, kami mengalu-alukan pesanan sampel untuk menguji dan menyemak kualiti.
S: 2. Apakah masa penghantaran untuk sampel?
A: Sampel semasa memerlukan 1-3 hari, sampel tersuai memerlukan 15-20 hari.
S: 3. Adakah anda mempunyai had MOQ?
A: MOQ kami ialah 1PCS.
S: 4. Berapa lama tempoh jaminan?
A: 12 Bulan.
S: 5. Apakah ekspres yang sering anda gunakan untuk menghantar sampel?
A: Kami biasanya menghantar sampel melalui DHL, UPS, FedEx atau SF. Ia biasanya mengambil masa 5-7 hari untuk tiba.
S: 6. Apakah tempoh pembayaran yang boleh diterima?
A: Tempoh pembayaran kami biasanya ialah T/T. Lain-lain boleh dirundingkan.