| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.40 inci |
| Piksel | 160×160 Titik |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 25×24.815 mm |
| Saiz Panel | 29×31.9×1.427 mm |
| Warna | Putih |
| Kecerahan | 100 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | 8-bit 68XX/80XX SPI Selari, 4-wayar, I2C |
| Kewajipan | 1/160 |
| Nombor Pin | 30 |
| IC Pemacu | CH1120 |
| Voltan | 1.65-3.5 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30 ialah modul paparan OLED grafik COG 1.40"; ia diperbuat daripada 160×160 piksel. Modul OLED terbina dalam dengan IC pengawal CH1120; ia menyokong antara muka SPI Selari/I²C/4-wayar.
Modul COG OLED sangat nipis, ringan dan penggunaan kuasa yang rendah yang sangat bagus untuk instrumen pegang tangan, peranti boleh pakai, peranti perubatan pintar, instrumen perubatan, dan sebagainya.
Modul paparan OLED boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +85℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
Secara ringkasnya, modul paparan OLED X140-6060KSWAG01-C30 ialah penyelesaian padat, beresolusi tinggi dan serba boleh yang sesuai untuk pelbagai industri.
Dengan reka bentuknya yang ringan, penggunaan kuasa yang rendah dan kestabilan suhu yang sangat baik, ia merupakan pilihan yang tepat untuk aplikasi daripada peralatan instrumentasi hinggalah instrumen perubatan.
Alami visual yang menakjubkan dan prestasi yang andal dengan modul OLED.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 150 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 10000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.