| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.50 inci |
| Piksel | 128×128 Titik |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 26.855×26.855 mm |
| Saiz Panel | 33.9×37.3×1.44 mm |
| Warna | Putih/Kuning |
| Kecerahan | 100 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI Selari/I²C/4-wayar |
| Kewajipan | 1/128 |
| Nombor Pin | 25 |
| IC Pemacu | SH1107 |
| Voltan | 1.65-3.5 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X150-2828KSWKG01-H25 ialah paparan OLED matriks pasif yang diperbuat daripada 128x128 piksel, saiz pepenjuru 1.5 inci.
WEO128128A mempunyai dimensi garis luar 33.9×37.3×1.44 mm dan saiz AA 26.855 x 26.855 mm; ia terbina dalam dengan IC pengawal SH1107 dan ia menyokong antara muka bersiri SPI selari, I²C dan 4-wayar, bekalan kuasa 3V.
Modul OLED ialah paparan OLED 128x128 struktur COG yang sangat nipis dan tidak memerlukan lampu latar (pemancar sendiri); ia ringan dan penggunaan kuasa yang rendah.
Ia sesuai untuk peranti meter, aplikasi rumah, POS kewangan, instrumen pegang tangan, peranti teknologi pintar, instrumen perubatan, dan sebagainya.
Modul OLED boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +70℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
①Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
②Sudut pandangan luas: Darjah bebas;
③Kecerahan Tinggi: 100 (Min)cd/m²;
④Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 10000:1;
⑤Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
⑥Suhu Operasi Luas;
⑦Penggunaan kuasa yang lebih rendah.
Memperkenalkan inovasi terkini kami: modul paparan OLED 128x128 1.50 inci yang kecil. Modul yang bergaya dan padat ini mempamerkan teknologi OLED canggih yang memberikan visual seperti hidup dengan ketepatan dan kejelasan. Paparan 1.50 inci modul ini sesuai untuk aplikasi kecil, memastikan setiap perincian dibentangkan dengan kualiti yang jelas dan mengagumkan.
Direka bentuk untuk memenuhi keperluan pelbagai industri, modul paparan OLED kecil 1.50 inci kami merupakan penyelesaian serba boleh yang boleh disepadukan dengan mudah ke dalam pelbagai peranti. Daripada jam tangan pintar hinggalah penjejak kecergasan, kamera digital hinggalah konsol permainan mudah alih, modul paparan padat ini sesuai untuk sebarang projek yang memerlukan skrin kecil namun berkuasa.
Ciri menarik modul paparan OLED ini ialah resolusi 128x128 piksel yang mengagumkan. Ketumpatan piksel yang tinggi memberikan imej yang jelas dan tajam, membolehkan pengguna menikmati pengalaman visual yang mengasyikkan. Sama ada anda memaparkan foto, grafik atau teks, modul ini memastikan setiap perincian digambarkan dengan tepat pada skrin tanpa menjejaskan kualiti.
Selain itu, teknologi OLED yang digunakan dalam modul paparan ini memberikan pembiakan warna dan kontras yang sangat baik. Dengan tahap hitam pekat dan warna-warna terang, kandungan anda menjadi hidup, mewujudkan pengalaman tontonan yang menyeronokkan untuk pengguna akhir. Sudut tontonan modul yang luas memastikan visual anda kekal jelas dan jelas walaupun dilihat dari sudut yang berbeza.
Selain prestasi visual yang cemerlang, modul paparan OLED kecil 1.50 inci ini juga menawarkan kecekapan tenaga yang sangat baik. Penggunaan kuasa modul yang rendah membantu mengoptimumkan hayat bateri, menjadikannya sesuai untuk peranti mudah alih yang bergantung pada pengurusan kuasa yang cekap.
Modul paparan OLED kecil 1.50 inci 128x128 kami merupakan pengubah keadaan dalam teknologi paparan format kecil dengan saiznya yang padat, paparan resolusi tinggi dan prestasi visual yang unggul. Alami masa depan visual yang jelas dan bertenaga dengan modul inovatif kami dan bawa projek anda ke peringkat seterusnya.