| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.08 inci |
| Piksel | 128×220 Titik |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 13.82×23.76 mm |
| Saiz Panel | 16.12×29.76×1.52 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 300 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI / MCU |
| Nombor Pin | 13 |
| IC Pemacu | GC9A01 |
| Jenis Lampu Latar | 1 LED PUTIH CIPT |
| Voltan | 2.5~3.3 V |
| Berat | 1.2 g |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 ialah modul paparan TFT-LCD sudut lebar IPS 1.08 inci bersaiz kecil. Panel TFT-LCD bersaiz kecil ini mempunyai resolusi 128×220 piksel, IC pengawal GC9A01 terbina dalam, menyokong antara muka SPI 4-wayar, julat voltan bekalan (VDD) 2.5V~3.3V, kecerahan modul 300 cd/m², dan kontras 800.
Salah satu ciri yang menonjol pada paparan LCD TFT 1.08 inci ini ialah panel IPS (In-Plane Switching) terbina dalam. Teknologi ini menawarkan sudut tontonan yang lebih luas iaitu kiri: 80 / kanan: 80 / atas: 80 / bawah: 80 darjah (tipikal), membolehkan pengguna menikmati visual yang jelas dan terang dari semua sudut. Sama ada anda menonton video, melihat foto atau bermain permainan, paparan ini memastikan pengalaman visual yang unggul.
N108-1222TBBIG15-H13 sangat sesuai untuk aplikasi seperti peranti boleh pakai, produk putih, sistem video, instrumen perubatan, kunci pintar. Suhu operasi modul ini ialah -20 ℃ hingga 70 ℃, dan suhu penyimpanan ialah -30 ℃ hingga 80 ℃.