| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 1.65 inci |
| Piksel | 142 x 428 Titik |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Saiz Panel | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 350 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI/MCU 4 Talian |
| Nombor Pin | 13 |
| IC Pemacu | NV3007 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED PUTIH |
| Voltan | 2.5~3.3 V |
| Berat | 1.1 |
| Suhu Operasi | -20 ~ +60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 ialah modul IPS TFT-LCD 1.65 inci yang memberikan resolusi 142×428 piksel. Menampilkan teknologi IPS (In-Plane Switching) sudut pandangan lebar, ia memberikan sudut pandangan 80° yang konsisten (K/R/U/D) dengan imejan warna yang terang dan tepat.
Menyokong antara muka SPI, MCU dan RGB, paparan ini membolehkan penyepaduan sistem yang fleksibel. Kecerahan tinggi 350 cd/m² memastikan keterlihatan optimum dalam persekitaran yang terang, manakala IC pemacu NV3007 yang canggih menjamin prestasi yang cekap.
Spesifikasi Utama:
Nisbah Kontras: 1000:1
Nisbah Aspek: 3:4 (Biasa)
VDD Analog: 2.5V - 3.3V (Tipikal 2.8V)
Suhu Operasi: -20°C hingga +60°C
Suhu Penyimpanan: -30°C hingga +80°C
Pelbagai paparan: Termasuk OLED monokrom, TFT, CTP;
Penyelesaian paparan: Termasuk membuat perkakas, FPC tersuai, lampu latar dan saiz; Sokongan teknikal dan reka bentuk masuk
S: 1. Bolehkah saya mendapatkan pesanan sampel?
A: Ya, kami mengalu-alukan pesanan sampel untuk menguji dan menyemak kualiti.
S: 2. Apakah masa penghantaran untuk sampel?
A: Sampel semasa memerlukan 1-3 hari, sampel tersuai memerlukan 15-20 hari.
S: 3. Adakah anda mempunyai had MOQ?
A: MOQ kami ialah 1PCS.
S: 4. Berapa lama tempoh jaminan?
A: 12 Bulan.
S: 5. Apakah ekspres yang sering anda gunakan untuk menghantar sampel?
A: Kami biasanya menghantar sampel melalui DHL, UPS, FedEx atau SF. Ia biasanya mengambil masa 5-7 hari untuk tiba.
S: 6. Apakah tempoh pembayaran yang boleh diterima?
A: Tempoh pembayaran kami biasanya ialah T/T. Lain-lain boleh dirundingkan.