| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 0.99 inci |
| Piksel | 40×160 Titik |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 6.095×24.385 mm |
| Saiz Panel | 8.6×29.8×1.5 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 300 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI / MCU |
| Nombor Pin | 10 |
| IC Pemacu | GC9D01 |
| Jenis Lampu Latar | 1 LED PUTIH CIPT |
| Voltan | 2.4~3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 ialah modul paparan TFT-LCD sudut lebar IPS 0.99 inci bersaiz kecil.
Panel TFT-LCD bersaiz kecil ini mempunyai resolusi 40x160 piksel, IC pengawal GC9D01 terbina dalam, menyokong antara muka SPI 4-wayar, julat voltan bekalan (VDD) 2.4V~3.3V, kecerahan modul 300 cd/m² dan kontras 1000.
Modul ini berada dalam mod skrin langsung dan panelnya menggunakan teknologi IPS (Penukaran Dalam Satah) sudut lebar.
Julat tontonan adalah kiri: 85/kanan: 85/atas: 85/bawah: 85 darjah. Panel IPS mempunyai pelbagai sudut tontonan, warna terang dan imej berkualiti tinggi yang tepu dan semula jadi.
Ia sangat sesuai untuk aplikasi seperti peranti boleh pakai, instrumen perubatan, Rokok Elektronik.
Suhu operasi modul ini ialah -20 ℃ hingga 70 ℃, dan suhu penyimpanan ialah -30 ℃ hingga 80 ℃.