| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 2.23 inci |
| Piksel | 128×32 Titik |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Saiz Panel | 62×24×2.0 mm |
| Warna | Putih/Biru/Kuning |
| Kecerahan | 120 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI Selari/I²C/4-wayar |
| Kewajipan | 1/32 |
| Nombor Pin | 24 |
| IC Pemacu | SSD1305 |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 ialah paparan OLED Grafik COG 2.23”, diperbuat daripada resolusi 128x32 piksel. Modul paparan OLED ini mempunyai dimensi garis luar 62×24×2.0 mm dan saiz AA 55.02×13.1 mm;
Modul ini terbina dalam dengan IC pengawal SSD1305; ia boleh disokong antara muka selari, SPI 4-baris dan I²C; voltan bekalan logik ialah 3.0V (nilai tipikal), 1/32 tugas pemanduan.
X223-2832ASWCG02-C24 ialah paparan OLED struktur COG, modul OLED ini sesuai untuk aplikasi rumah pintar, POS kewangan, instrumen pegang tangan, peranti teknologi pintar, automotif, peranti boleh pakai pintar, instrumen perubatan, dan sebagainya. Modul OLED boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +85℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 140 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.
Melancarkan skrin modul paparan OLED kecil 2.23 inci yang direka bentuk baharu, yang merupakan produk revolusioner yang menggabungkan teknologi canggih dengan reka bentuk padat.
Modul paparan OLED ini mempunyai saiz skrin padat hanya 2.23 inci, menjadikannya sesuai untuk aplikasi dengan ruang terhad. Walaupun saiznya kecil, modul paparan ini mempunyai resolusi titik 128x32 yang mengagumkan, memastikan paparan maklumat yang jelas dan tajam.
Teknologi OLED yang digunakan dalam modul paparan ini memastikan kualiti imej yang sangat baik, warna yang terang dan kontras yang tiada tandingan. Teknologi diod pemancar cahaya organik (OLED) menghapuskan keperluan untuk lampu latar, sekali gus meningkatkan kecekapan tenaga dan menghapuskan kemungkinan isu berkaitan lampu latar seperti pendarahan lampu latar.
Salah satu ciri menonjol skrin modul paparan OLED ini ialah fleksibilitinya. Sama ada anda membangunkan peranti boleh pakai, elektronik kecil atau peranti rumah pintar, modul ini boleh disepadukan dengan lancar ke dalam reka bentuk anda. Keserasiannya dengan pelbagai mikropengawal dan julat voltannya yang luas menjadikannya sesuai untuk pelbagai aplikasi.
Skrin modul paparan OLED 2.23 inci juga memberikan keterlihatan yang sangat baik dari semua sudut, memastikan kandungan anda kekal jelas dan mudah dibaca walaupun dalam keadaan pencahayaan yang mencabar. Ini menjadikannya sesuai untuk peralatan atau gajet luar yang perlu dilihat dari sudut yang berbeza.
Selain itu, modul paparan ini direka bentuk untuk penyepaduan yang mudah, dengan antara muka ringkas yang mudah disepadukan dengan sistem sedia ada anda. Saiznya yang padat dan reka bentuknya yang ringan membolehkannya disepadukan dengan mudah ke dalam sebarang projek tanpa menjejaskan prestasi.
Secara keseluruhannya, skrin modul paparan OLED kecil 2.23 inci ini merupakan pengubah keadaan dalam bidang teknologi paparan. Resolusinya yang mengagumkan, warna-warna terang dan keserasian dengan pelbagai aplikasi menjadikannya pilihan yang tepat untuk pembangun yang mencari penyelesaian paparan berkualiti tinggi. Dengan faktor bentuknya yang kecil dan prestasi yang unggul, modul paparan ini akan mengubah cara kita melihat dan berinteraksi dengan peranti elektronik.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 140 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.