| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 10.1 inci |
| Piksel | 1024×600 Titik |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 222.72×125.28 mm |
| Saiz Panel | 235 × 143 × 3.5 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 16.7 juta |
| Kecerahan | 250 (Min)cd/m² |
| Antara muka | RGB 8-bit selari |
| Nombor Pin | 15 |
| IC Pemacu | TBD |
| Jenis Lampu Latar | LED PUTIH |
| Voltan | 3.0~3.6 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A ialah modul paparan TFT-LCD 10.1 inci; diperbuat daripada resolusi 1024×600 piksel. Panel paparan ini mempunyai dimensi modul 235 × 143 × 3.5 mm dan saiz AA 222.72×125.28 mm. Mod paparan biasanya berwarna putih, dan antara mukanya ialah RGB. Paparan mempunyai jaminan selama 12 bulan dan tersedia sebagai bekalan kilang. Paparan ini boleh digunakan dalam pelbagai aplikasi seperti sistem navigasi kereta, pemain media mudah alih, sistem kawalan perindustrian dan sebagainya. Modul TFT ini boleh beroperasi pada suhu dari -20℃ hingga +70℃; suhu penyimpanannya adalah dari -30℃ hingga +80℃.
Paparan LCD TFT B101N535C-27A 10.1" menyokong teknologi CTP (Panel Sentuh Kapasitif), yang membolehkan antara muka pengguna yang lebih intuitif dan responsif berbanding skrin sentuh resistif. Teknologi skrin sentuh kapasitif adalah berdasarkan prinsip mengesan perubahan kapasitans pada permukaan panel sentuh.
Panel sentuh terdiri daripada lapisan konduktif lutsinar di atas panel paparan dan IC pengawal yang mengesan perubahan dalam kapasitans yang disebabkan oleh sentuhan manusia. Ia memberikan tindak balas input yang lebih tepat dan jitu serta mempunyai jangka hayat yang lebih lama daripada skrin sentuh resistif.