| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Bnama rand | WISEVISION |
| Ssaiz | 00,85 inci |
| Piksel | 128×128 Titik |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (A.A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Saiz Panel | 17.58 x 20.82 x 1.5 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 65 ribu |
| Kecerahan | 300 (Min)cd/m² |
| Antara muka | SPI / MCU |
| Nombor Pin | 12 |
| IC Pemacu | GC9107 |
| Jenis Lampu Latar | 1LED PUTIH CIPT |
| Voltan | 2.4~3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 ialah modul paparan TFT-LCD sudut lebar IPS 0.85 inci bersaiz kecil. Panel TFT-LCD bersaiz kecil ini mempunyai resolusi 128x128 piksel, IC pengawal GC9107 terbina dalam, menyokong antara muka SPI 4-wayar, julat voltan bekalan (VDD) 2.4V~3.3V, kecerahan modul 300 cd/m², dan kontras 1200.
Modul ini berada dalam mod skrin langsung, dan panelnya menggunakan teknologi IPS (Penukaran Dalam Satah) sudut lebar. Julat tontonan adalah kiri: 80/kanan: 80/atas: 80/bawah: 80 darjah. Panel IPS mempunyai pelbagai sudut tontonan, warna terang, dan imej berkualiti tinggi yang tepu dan semula jadi. Ia sangat sesuai untuk aplikasi seperti peranti boleh pakai dan instrumen perubatan. Suhu operasi modul ini ialah -20 ℃ hingga 70 ℃, dan suhu penyimpanan ialah -30 ℃ hingga 80 ℃.
N085-1212TBWIG42-H12 dilengkapi dengan IC pemacu GC9107 yang canggih, memastikan prestasi yang lancar dan responsif. Ini memastikan kandungan anda disampaikan dengan sempurna tanpa sebarang kelewatan atau herotan. Sama ada anda memainkan video resolusi tinggi atau memaparkan grafik terperinci, modul paparan TFT ini boleh mengendalikannya dengan mudah.