| Jenis Paparan | OLED |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 2.70 inci |
| Piksel | Titik 128×64 |
| Mod Paparan | Matriks Pasif |
| Kawasan Aktif (AA) | 61.41×30.69 mm |
| Saiz Panel | 73×40.24×2.0 mm |
| Warna | Putih/Biru/Kuning |
| Kecerahan | 50 (Min)cd/m² |
| Kaedah Memandu | Bekalan luaran |
| Antara muka | SPI Selari/I²C/4-wayar |
| Kewajipan | 1/64 |
| Nombor Pin | 30 |
| IC Pemacu | SSD1327 |
| Voltan | 1.65-3.3 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 ialah paparan OLED Grafik COG 2.70”, diperbuat daripada resolusi 128x64 piksel. Modul paparan OLED ini mempunyai dimensi garis luar 73×40.24×2.0 mm dan saiz AA 61.41×30.69 mm.
Modul ini terbina dalam dengan IC pengawal SSD1327; ia boleh disokong antara muka selari, SPI 4-baris dan I²C; voltan bekalan logik ialah 3.0V (nilai tipikal), 1/64 tugas pemanduan.
X270-2864ASWHG03-C30 ialah paparan OLED struktur COG, modul OLED ini sesuai untuk aplikasi rumah pintar, instrumen pegang tangan, peranti teknologi pintar, automotif, Instrumentasi, instrumen perubatan, dan sebagainya.
Modul OLED boleh beroperasi pada suhu dari -40℃ hingga +70℃; suhu penyimpanannya adalah dari -40℃ hingga +85℃.
1. Nipis–Tidak memerlukan lampu latar, memancarkan sendiri;
2. Sudut tontonan luas: Darjah bebas;
3. Kecerahan Tinggi: 80 cd/m²;
4. Nisbah kontras tinggi (Bilik Gelap): 2000:1;
5. Kelajuan tindak balas yang tinggi (<2μS);
6. Suhu Operasi Luas;
7. Penggunaan kuasa yang lebih rendah.
Memperkenalkan inovasi terkini kami, skrin modul paparan OLED titik 128x64 kecil bersaiz 2.70 inci! Modul paparan canggih ini menawarkan ciri-ciri canggih dan prestasi unggul, menjadikannya pilihan yang tepat untuk pelbagai aplikasi.
Modul paparan OLED ini mempunyai saiz padat 2.70 inci, menjadikannya sesuai untuk pemasangan dalam peranti yang lebih kecil tanpa menjejaskan kualiti dan fungsi. Resolusi titik 128x64 memastikan visual yang jelas dan jelas untuk pengalaman pengguna yang lancar.
Modul paparan menggunakan teknologi OLED untuk memberikan kualiti imej yang sangat baik, kontras tinggi dan warna yang terang. OLED menawarkan tahap hitam yang lebih dalam dan sudut pandangan yang lebih luas berbanding teknologi paparan lain, memastikan kandungan anda menonjol dan menarik perhatian khalayak anda.
Modul ini mempunyai IC pemacu terbina dalam, yang memudahkan penyepaduan dan mengurangkan kerumitan keseluruhan projek. IC pemacu juga merangkumi pelbagai pilihan antara muka, menjadikannya serasi dengan pelbagai mikropengawal dan papan pembangunan, membolehkan penyepaduan mudah ke dalam sistem sedia ada anda.
Disebabkan penggunaan kuasa yang rendah, modul paparan ini bukan sahaja menjimatkan tenaga tetapi juga memanjangkan hayat bateri peranti, menjadikannya pilihan yang sangat baik untuk aplikasi mudah alih. Sama ada anda mereka bentuk peranti boleh pakai, instrumen perubatan atau sistem kawalan perindustrian, modul paparan OLED ini akan memenuhi dan melebihi jangkaan anda.
Di samping itu, modul ini direka bentuk dengan tumpuan kepada ketahanan dan prestasi yang tahan lama, bagi memastikan ia dapat menahan keadaan operasi yang ketat. Reka bentuk yang padat dan pembinaannya yang lasak menjadikannya sesuai untuk pelbagai persekitaran, termasuk aplikasi luar dan perindustrian.
Secara keseluruhannya, skrin modul paparan OLED titik 128x64 kecil berukuran 2.70 inci ini merupakan penyelesaian yang serba boleh dan andal untuk keperluan paparan anda. Saiznya yang padat, resolusi tinggi dan ciri-ciri canggih menjadikannya sesuai untuk pelbagai aplikasi. Alami teknologi paparan masa hadapan dengan modul paparan OLED revolusioner kami."