| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 7.0 inci |
| Piksel | Titik 800×480 |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Saiz Panel | 164.90×100×3.5 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 16.7 juta |
| Kecerahan | 350 (Min)cd/m² |
| Antara muka | RGB 8-bit selari |
| Nombor Pin | 15 |
| IC Pemacu | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Jenis Lampu Latar | 27 LED PUTIH CIPT |
| Voltan | 3.0~3.6 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A ialah modul TFT-LCD 7-inci berprestasi tinggi yang menampilkan resolusi WVGA (800×480 piksel). Paparan gred perindustrian ini menggabungkan kejelasan visual yang cemerlang dengan teknologi sentuh kapasitif yang diunjurkan termaju, memberikan prestasi unggul untuk aplikasi terbenam.
Spesifikasi Teknikal: