| Jenis Paparan | IPS-TFT-LCD |
| Nama jenama | WISEVISION |
| Saiz | 2.76 inci |
| Piksel | Titik 480×480 |
| Arah Pandangan | IPS/Percuma |
| Kawasan Aktif (AA) | 70.13×70.13 mm |
| Saiz Panel | 73.03 × 76.48 × 2.35 mm |
| Susunan warna | Jalur Menegak RGB |
| Warna | 262K |
| Kecerahan | 450 (Min)cd/m² |
| Antara muka | MIPI |
| Nombor Pin | 15 |
| IC Pemacu | ST7701S |
| Jenis Lampu Latar | 4 LED PUTIH CIPT |
| Voltan | 3.0~3.6 V |
| Berat | TBD |
| Suhu Operasi | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ +80°C |
TFT276B009 ialah skrin IPS TFT-LCD bulatan dengan paparan berdiameter 2.76 inci dengan resolusi 480x480 piksel. Paparan TFT bulat ini terdiri daripada panel IPS TFT-LCD yang dibina dengan IC pemacu ST7701S yang boleh berkomunikasi melalui antara muka MIPI.
TFT276B009 ialah panel IPS (In plane Switching) yang diguna pakai, yang mempunyai kelebihan kontras yang lebih tinggi, latar belakang hitam sebenar apabila paparan atau piksel dimatikan dan sudut tontonan yang lebih luas iaitu Kiri:85 / Kanan:85 / Atas:85 / Bawah:85 darjah (tipikal), nisbah kontras 1,200:1 (nilai tipikal), kecerahan 450 cd/m² (nilai tipikal).
Voltan bekalan kuasa LCM adalah dari 3.0V hingga 3.6V, nilai tipikal 3.3V. Modul paparan ini sesuai untuk peranti padat, peranti boleh pakai, produk automasi rumah, produk putih, sistem video, dan sebagainya. Ia boleh beroperasi pada suhu dari -20℃ hingga + 70℃ dan suhu penyimpanan dari -30℃ hingga +80℃.
TFT276B009 tidak mempunyai panel sentuh, menghasilkan reka bentuk yang lebih bersih dan minimalis. Ciri ini menjadikannya amat sesuai untuk aplikasi yang tidak memerlukan fungsi sentuh sambil memastikan pengalaman paparan yang berkualiti tinggi.
Memperkenalkan skrin modul paparan LCD TFT 480×480 titik bulat bersaiz kecil 2.76 inci yang revolusioner, yang merupakan penyelesaian sempurna untuk semua keperluan paparan anda. Dengan saiznya yang padat dan paparan resolusi tinggi, modul ini memberikan pengalaman tontonan yang sangat baik untuk pelbagai aplikasi.
Skrin modul paparan LCD TFT ini mempunyai reka bentuk bulat dengan diameter 2.76 inci, menjadikannya sesuai untuk peranti dengan ruang terhad. Walaupun saiznya kecil, ia mempunyai paparan resolusi tinggi 480×480 titik, memastikan imej yang jelas dan tajam. Sama ada anda mereka bentuk jam tangan pintar, peranti rumah pintar atau sebarang produk elektronik padat yang lain, modul ini akan sesuai dengan reka bentuk anda sambil memberikan prestasi visual yang menakjubkan.
Modul ini menggunakan teknologi TFT LCD canggih untuk memastikan warna yang terang, kontras yang tajam dan sudut tontonan yang sangat baik. Sama ada anda berada di dalam atau di luar rumah, paparan kekal jelas kelihatan, memastikan pengalaman pengguna yang lancar dalam apa jua persekitaran. Modul ini juga mengintegrasikan fungsi sentuh kapasitif, membolehkan pengguna berinteraksi dengan paparan dengan mudah.
Modul ini bukan sahaja memberikan prestasi visual yang sangat baik, malah ia juga serba boleh dan mudah diintegrasikan ke dalam mana-mana sistem. Ia mempunyai reka bentuk pasang dan guna yang ringkas yang sesuai untuk pembangun berpengalaman dan baharu. Modul ini serasi dengan pelbagai mikropengawal dan boleh diintegrasikan dengan lancar ke dalam seni bina sistem sedia ada anda.
Di samping itu, skrin modul paparan LCD TFT 480×480 titik bulat bersaiz kecil bersaiz 2.76 inci ini mempunyai ketahanan dan kebolehpercayaan yang sangat baik. Ia mampu menahan keadaan operasi yang keras dan memberikan jangka hayat yang panjang, memastikan produk anda kekal berfungsi dan menarik secara visual untuk tempoh masa yang lebih lama.
Secara ringkasnya, skrin modul paparan LCD TFT 480×480 titik bulat bersaiz kecil 2.76" merupakan pilihan yang tepat untuk peranti elektronik padat yang memerlukan paparan resolusi tinggi. Saiznya yang kecil, teknologi canggih, fleksibiliti dan ketahanannya menjadikannya Pilihan yang sangat baik untuk pereka dan pembangun. Tingkatkan pengalaman visual produk anda dengan modul istimewa ini.